Jestes tutaj: www.polkom-serwis.pl » O firmie

WIĘCEJ O NAS

Firma POLKOM-SERWIS, jest szybko rozwijającą się firmą informatyczną. Jesteśmy obecni w Gdyni, ale teren naszej działalności obejmuje całe trójmiasto i okolice. Współpracujemy z firmami m.in. UPC Polsa S.A. Maxnet-operator internetowy Gdynia oraz wiele innych.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług informatycznych oraz serwisowych, wykonywanych przez personel o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Wyznacznikiem rozwoju firmy od zawsze były i są zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów rozszerzyliśmy pierwotny zakres oferowanych usług m.in. o kompleksową obsługę sieci lokalnych LAN, usługi serwisowe oraz internetowe. Konfigurowanie Neostrady. Rozwiążemy u Państwa w domu wszelkie problemy związane z komputerem takie jak usuwanie wirusów i trojanów, instalacja systemu operacyjnego, oprogramowania dodatkowego, konfiguracja i dzielenie łącza internetowego czy modernizacja komputera. Przygotujemy dla Państwa profesjonalną witrynę internetową, prezentację multimedialną, wzory ulotek i wizytówek. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Oferujemy uczciwość, rzetelność, solidność, odpowiedzialność za wszystkie wykonane usługi oraz szybki termin realizacji. Do każdego klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, bez względu na to czy jest to klient indywidualny czy firma, a nasza oferta jest w pełni dostosowana do zapotrzebowania klienta.

Designed by Patczerstw